Cennik - Twój biznes w Sieci

Cennik

Poznaj koszt usług marketingowych

Dopiero zaczynasz własny biznes? Masz ograniczony budżet? Zastanawiasz się, od czego zacząć promocję firmy? Ceny agencji marketingowych Cię przerażają? Nie wiesz, gdzie znaleźć dobrego freelancera z akceptowalną stawką? Dzięki współpracy ze mną, wszystkie te problemy znikną.

Agencja marketingowa vs. freelancer — już nie musisz wybierać

Profesjonalna agencja reklamowa zajmie się promocją Twojej firmy kompleksowo. Dlatego zatrudnienie takiej firmy to proste i wygodne rozwiązanie. Niestety, stawki agencji marketingowych bardzo często przekraczają budżet statystycznego przedsiębiorcy. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego usługi marketingowe, nie należą do najtańszych, pomyśl, ile osób pracuje na Twój sukces. Dolicz do tego inne koszty, takie jak utrzymanie biura i zysk samej agencji, a odpowiedź stanie się jasna. Dobrą alternatywą może okazać się współpraca z freelancerem. Takie osoby mają konkurencyjne stawki, w porównaniu z agencją marketingową. Bez problemu znajdziesz copywritera, który napisze teksty na Twoją firmową stronę, specjalistę od reklamy na Facebooku lub w wyszukiwarce, ale to Ty będziesz musiał koordynować ich pracę. Co więcej — każdy specjalista będzie pracował na własną rękę, co utrudni, a czasem uniemożliwi, stworzenie spójnej strategii marketingowej. Ponadto, jeśli jedna z osób, którą wybierasz, okaże się niekompetentna, może to wpłynąć negatywnie na efekty pracy innych freelancerów. Przykładowo, jeśli specjalista od Google Ads właściwie skonfiguruje kampanię, ale teksty na stronie WWW, będą słabe, nie pozyskasz klienta. Chociaż użytkownik kliknie w reklamę i trafi na Twoją stronę, po przeczytaniu kiepskiej oferty wyjdzie, a Ty stracisz pieniądze wydane na jego pozyskanie. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby wszystkie elementy tej marketingowej układanki do siebie pasowały.

Wybierz efektywny marketing, bez wydawania fortuny

Dobrze wiem, że kiedy dopiero ruszasz z własnym biznesem, liczy się każda złotówka. Ponadto, masz milion rzeczy do załatwienia i doba czasem jest za krótka. Pomyśl, że do tego wszystkiego dojdzie jeszcze koordynowanie pracy kilku osób od marketingu. Możesz tego uniknąć.

Współpraca ze mną to:

  • marketing internetowy Twojej firmy od A do Z,
  • spójny wizerunek Twojej marki,
  • działanie z nastawieniem na konkretne efekty,
  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • indywidualne zniżki dla stałych klientów,
  • inwestycja, która się zwróci.

Cennik usług marketingowych — dowiedz się więcej:

cennik strategia marketingowa link przycisk
cennik prowadzenie fanpage link przycisk
cennik reklama na Facebooku link przycisk
cennik kampania Google Ads link przycisk
cennik content marketing copywriting link przycisk

Zapytaj o ofertę.

    Your copywrite
    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial