Content marketing — zdobądź więcej klientów dzięki marketingowi treści - Twój biznes w Sieci

Content marketing — zdobądź więcej klientów dzięki marketingowi treści

 Właśnie stworzyłeś stronę WWW? Zastanawiasz się, w jaki sposób opowiedzieć o swoim produkcie lub usłudze potencjalnym klientom? Szukasz kogoś, kto poprowadzi Twojego  firmowego bloga i napisze użyteczne oraz interesujące artykuły? A może  potrzebujesz angażujących treści do mediów społecznościowych? Dobrze trafiłeś. 😉

Content marketing — co to jest  i dlaczego warto?

content marketing co to

Content marketing, czy raczej strategia content marketingowa, to działania które obejmują  tworzenie i promocję wartościowych treści wśród określonej grupy odbiorców. Marketing treści realizuje określonych cele biznesowe, takie jak: zwiększenie wartościowego ruchu na stronie WWW, budowanie wizerunku eksperta, a docelowo — zdobycie nowych klientów.  Content to nie tylko posty do mediów społecznościowych, teksty na bloga czy artykuły sponsorowane, ale również materiały audiowizualne i graficzne.

Copywriting & Strategia content marketingowa — oferta

Teksty na stronę WWW 

Możesz napisać o cechach swojego produktu  lub usługi, ale to za mało, żeby potencjalny klient coś od Ciebie kupił. Ja opowiem o Twojej ofercie językiem korzyści, który otwiera serca i portfele klientów. A dodatkowo, zoptymalizuję teksty pod SEO, tak aby ułatwić pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania. 

Prowadzenie bloga firmowego

 W artykułach blogowych odpowiem na zapytania, które Twoi klienci  wpisują w wyszukiwarkę. Stworzę merytoryczne teksty pod SEO, które będą użyteczne zarówno dla robotów indeksujących, jak i Twoich potencjalnych klientów. Co zyskasz dzięki temu? Prowadzenie bloga firmowego to najlepszy  sposób na zainteresowanie swoją marką potencjalnych klientów, wygenerowanie wartościowego ruchu na stronie firmowej, a także wsparcie pozycjonowania witryny.

Artykuły sponsorowane

Skuteczny artykuł sponsorowany nie sprzedaje nachalnie. Dobry artykuł sponsorowany zaciekawia, daje odbiorcy wartość, np. konkretną wiedzę albo rozwiązanie jego problemu. Zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim jest miejsce na promocję Twojej firmy? Przekonasz się, że potrafię je znaleźć.

Posty do mediów społecznościowych 

Uwaga i zaangażowanie potencjalnych klientów to najcenniejsza waluta. Stworzę dla Ciebie posty (tekst i grafikę), które wyróżnią się na tle innych aktualności z Facebooka czy LinkedIna i zwrócą  uwagę osób, do których chcesz dotrzeć.

Content marketing oferta

Dzięki moim tekstom:

 • zainteresujesz swoją marką potencjalnych klientów,
 • zdobędziesz zaufanie swoich przyszłych klientów,
 • zbudujesz wizerunek eksperta w swojej branży,
 • wygenerujesz wartościowy ruch na stronie internetowej,
 • zwiększysz konwersję, np. sprzedaż.

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

 • jesteś właścicielem firmy, który chce zwiększyć  ruch i sprzedaż, dzięki conentowi
 • zajmujesz się pozycjonowaniem stron  i potrzebujesz tekstów pod SEO, które pokochają roboty Google i czytelnicy,
 • jesteś programistą, który tworzy strony internetowe i chce zaoferować klientom coś więcej niż lorem ipsum.

Zapytaj o ofertę.

  Interesujący artykuł? Udostępnij go.
  Your copywrite
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial