Archiwum Service - Twój biznes w Sieci

Oferta i usługi

Właśnie założyłeś własny biznes? Zastanawiasz się, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? A może działasz już od pewnego czasu? Zauważyłeś, że potencjalni klienci trafiają do konkurencji, mimo że oferujesz lepsze produkty lub usługi? Twojej marki nie ma w internecie i czujesz, że coś tracisz? Próbujesz zająć się marketingiem swojej firmy w wolnej chwili, ale zwyczajnie brakuje Ci na to czasu? Sprawdź, w czym Ci pomogę.

Prowadzenie fanpage’a — droga do sprzedaży

Założyłeś firmowego fanpage’a? Nie masz czasu, żeby go prowadzić? Brakuje Ci już pomysłów na posty? Zaangażowanie fanów jest znikome i nie masz już do tego wszystkiego głowy? Już nie musisz. Zajmę się prowadzeniem Twojego firmowego profilu od A do Z: stworzę fanpage (jeśli go jeszcze nie masz), opracuję harmonogram publikacji, treść postów. A także, zajmę się ich graficznym opracowaniem. Dzięki temu zbudujesz zaangażowaną społeczność wokół swojej marki, która z czasem zmieni się w Twoich klientów.

Czytaj dalej >>

Content marketing — zdobądź więcej klientów dzięki marketingowi treści

Dobry content sprzedaje i to nie jest tylko slogan. Napiszę dla Ciebie teksty na stronę WWW, artykuły na bloga, treści sprzedażowe na landing page, artykuły sponsorowane, teksty do newsletter etc. Stworzę teksty zoptymalizowane pod SEO, takie, które pokochają zarówno użytkownicy, jak i roboty indeksujące Twoją stronę. Opowiem językiem korzyści o Twoich usługach lub produktach.

Czytaj dalej >>

Skuteczna reklama Twojej firmy w internecie

Na pewno widziałeś na Facebooku lub na stronach internetowych reklamy produktów lub usług, którymi się interesujesz, a nawet takich, które niedawno oglądałeś. Być może przeczytałeś ciekawy artykuł na firmowym blogu, a później zobaczyłeś reklamę, która zachęca Cię do polubienia fanpage’a tej firmy. Z pewnością zauważyłeś linki sponsorowane, na stronie wyników wyszukiwania, które dokładnie odpowiadało Twojemu zapytaniu. To nie magia, to skuteczna reklama w internecie — Facebook Ads lub Google Ads.

Czytaj dalej >>
Your copywrite
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial