Prowadzenie fanpage’a — cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje prowadzenie fanpage’a firmowego? Nie masz czasu, żeby zająć się tym osobiście? Rozkręcasz własny biznes i masz ograniczony budżet? Wahasz się — zlecić prowadzenie Facebooka czy działać na własną rękę? Nie trać czasu na próby i błędy w mediach społecznościowych. Prowadzenie konta firmowego na Facebooku nie musi być drogie, jeśli działania te będą skuteczne. Sprawdź, ile kosztuje prowadzenie Facebooka.

Prowadzenie Facebooka — cena

Cennik prowadzenia fanpage’a zależy od tego, na jakim etapie jest Twoja firmowa strona na Facebooku. Jeśli jeszcze nie masz firmowejstrony na Facebooku, do ceny prowadzenia fanpage’a dolicz utworzenie konta i jego optymalizację: przygotowanie brandingu (zdjęcia w tle, opisu firmy, opisu usług lub produktów, ewentualnie — dodania sklepu na Facebooku).

Od czego zależy koszt prowadzenia fanpage’a?

Cena prowadzenia fanpage’a firmowego w dużym stopniu zależy od branży, w której działasz, zasięgu, metod promocji oraz tego, w jakim celu chcesz prowadzić stronę na Facebooku. Jeśli jesteś właścicielem ogólnopolskiej marki, przygotuj się na większe koszty niż w przypadku lokalnego biznesu. Jeśli zadajesz sobie pytanie: ile za prowadzenie fanpage’a, zastanów się, czy wiesz, co będziesz publikować na Facebooku. Koszt prowadzenia konta firmowego zależy bowiem od częstotliwości publikowania postów oraz ich rodzaju. Wiadomo, że jeśli nastawiasz się content video (transmisje z wydarzeń, tutoriale), wydatki związane z prowadzeniem fanpage mogą być większe niż w przypadku postów typu tekst + grafika.

Prowadzenie FB — cena w kontekście reklamy

Jeśli masz konto prywatne na Facebooku, to na pewno zauważyłeś, że prowadzenie fanpage’a firmowego, to nie tylko publikowanie postów, ale także działania reklamowe na tym portalu. A to oznacza, że cenya prowadzenia fanpage’a to również budżet potrzebny na reklamę. Sprawdź szczegóły>>

Prowadzenie fanpage’a — cennik

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt prowadzenia fanpage’a ustalam po zapoznaniu się z profilem Twojego biznesu i zaproponowaniu konkretnych działań.

Stworzenie i  optymalizacja fanpageStworzenie posta na fanpage’aStworzenie reklamy na Facebooku
Grafika*od 50 zł netto od 40 zł nettood 50 zł netto
Tekstyod 40 zł netto od 40 zł nettow cenie
Koncepcja, wybór celu, targetowanie (określenie grupy docelowej)w cenie w cenie 30% budżetu reklamowego (minimum 450 zł netto)
Prowadzenie fanpage’a — cennik

* Wyodrębniłam ceny grafiki i tekstu, na wypadek gdybyś  korzystał z usług własnego grafika. Wówczas, cena reklamy będzie niższa.  Uwaga! Dodatkowe usługi, np. moderowania komentarzy i wiadomości na fanpage’u, wyceniam indywidualnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jakie posty zaangażują odbiorców w przypadku Twojego biznesu
  • jak dotrzeć do nowych klientów, dzięki Facebook Ads
  • ile kosztuje prowadzenie Twojego fanpage’a.
przycisk napisz do mnie wezwanie do działania
Your copywrite
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial